Co očekávám od devítky?

Těším se na prázdniny a víkendy.

Od 9. třídy očekávám těžší učivo. Těším se na informatiku.

Od 9. třídy očekávám, že bude stejná jako 8., jen přibylo předmětů.

Na devítce očekávám těžké 1. pololetí a v 2. pololetí už to bude pohodička. Také čekám na přijímačky, kterých se taky tak trochu bojím.

Od devítky čekám, že bude o trochu lepší než minulý rok, ale může být i horší, proto do tohohle ročníku dám své maximum.

Od 9. třídy očekávám, že se dostanu na střední školu a že budu mít dobré vysvědčení,

Od 9. třídy očekávám změnu známek a že mě připraví na přijímačky. Taky se pokusím mít méně zápisů než v 8. třídě.

Já očekávám od 9. třídy velký stres. První pololetí bude hodně stresující a hodně rychle uběhne. Ale 2. pololetí bude pohodové si myslím

Těším se na 9. třídu, protože po přijímačkách už budu v klidu a bude to už takové volnější a navíc už jsme nejstarší ve škole.

Od 9. třídy očekávám, že asi bude o něco náročnější než 8. Netěším se na přijímačky.

Od devítky očekávám určitě nějaké zhoršení, ale doufám, že bude i nějaké zlepšení. Určitě se budu více učit kvůli přijímačkám na střední školu.

Těším se na výlet, rozlučák a celkově na druhé pololetí, hlavně až udělám přijímačky. Teda spíš doufám, že je udělám. Potom taky na prázdniny, ale to je ještě daleko.

Od deváté třídy očekávám to, že se dostanu na střední školu a poslední rok se třídu si užiju. Taky že si vybereme hezké mikiny a uděláme pěknou prezentaci.

Očekávám, že první pololetí zvládnu v pohodě tak, ať to vypadá dobře na přihlášce. Doufám, že si ten poslední rok spolu pořádně užijeme a všichni se dostaneme na školu, kterou chceme. Snad se nám povede prezentace a taky mikiny.

Očekávám, že budu mít lepší vysvědčení než v předchozím roce. Dostat se na dobrou střední školu. A snad si poslední rok spolu užijeme. Doufám, že se nám povede prezentace a mikiny.

Očekávám od 9. třídy, že se budu více učit, ale taky lepší chování atd. Zkusím tu školu trochu zlepšit, abych se dostal na školu, kterou chci. Těším se na kuchyňky, ale nechci škrábat brambory. Jinak jsem spokojen, že céčko má podobný rozvrh jak my. Těším se, jak to dopadne. Snad dobře.

Další normální školní rok. Těším se na prázdniny.

Od deváté třídy očekávám, že se toho více naučím a doufám, že se dostanu na školu, kterou chci, a že to nějak dolezem do konce roku.

Těším se na tento rok, protože je poslední. Užijeme si hodně zábavy a prožijeme hodně zážitků.

Očekávám, že když se budu učit, tak budu mít lepší známky než předtím. A doufám, že to bude stejné jak v osmičce.

Od 9. třídy očekávám, že asi bude náročnější a že nasbírám hodně nových zážitků. Těším se na informatiku a anglickou konverzaci. Ale chci už prázdniny.

Vytvořte si webové stránky zdarma! Tento web je vytvořený pomocí Webnode. Vytvořte si vlastní stránky zdarma ještě dnes! Vytvořit stránky